Manažer/ka BOZP a technického rozvoje

Úloha manažera/manažerky BOZP a technického rozvoje spočívá v odpovědnosti za oblast BOZP, PO a průmyslových rizik.

Odpovědnost

Pracovní náplň

  • odpovědnost za oblast BOZP, PO a průmyslových rizik
  • implementace nového systému řízení ekologických a průmyslových rizik
  • udržování systému BOZP, PO a EIR
  • projektové řízení významných rozvojových projektů
  • příprava podkladů pro strategii a plány společnosti
  • příprava a vyhodnocování programu řízení
  • realizace interních auditů a koordinace externích auditů
  • stanovení pravidel pro ochranu majetku zaměstnavatele v souladu s právními předpisy

Profil uchazeče

Požadavky

Pictogram picture
Vzdělání
VŠ vzdělání
Zkušenosti

praxe v odpadech a ISŘ

3 roky

Znalosti

řidičský průkaz sk. B

přípravný kurz před akreditovanou zkouškou z odborné způsobilosti k zajišťování úkolů v prevenci rizik podle zákona č. 309/2006 Sb., v platném znění –

včetně zkoušky

koordinátor BOZP na staveništi –

Kompetence

  • samostatnost
  • pečlivost
  • výkonnost
  • tah na bránu
  • zvládání zátěže
Rozvoj

Další osobní růst

  • možnost seberealizace a dalšího odborného i osobního růstu
  • účast na firemním vzdělávacím programu
Nejčastěji vyhledávaná slova
Top