Poradce/kyně pro ekologii – specialista

Úloha poradce/poradkyně pro ekologii – specialistu spočívá v realizaci služeb poradenství v oblasti podnikové ekologie v rozsahu definovaným jednotlivými obchodními smlouvami.

Odpovědnost

Pracovní náplň

  • realizace služeb poradenství v oblasti podnikové ekologie v rozsahu definovaným jednotlivými obchodními smlouvami
  • plnění kritérií kvality poskytovaných služeb a ekonomických ukazatelů stanovených platným rozpočtem divize a jednotlivých provozů
  • podpora obchodního oddělení při přípravě smluv, nabídek a dalších dokumentů pro obchodní realizaci zakázek poradenství

Profil uchazeče

Požadavky

Pictogram picture
Vzdělání

minimálně SŠ vzdělání

Zkušenosti
praxe v oboru 2 roky
Znalosti
řidičský průkaz sk. B

Kompetence

  • efektivní komunikace
  • prozákaznický přístup
  • samostatnost
  • aktivní přístup
  • objevování a orientace v informacích
Rozvoj

Další osobní růst

  • možnost seberealizace a dalšího odborného i osobního růstu
  • účast na firemním vzdělávacím programu
Nejčastěji vyhledávaná slova
Top