Naše mezinárodní partnerství

Pascal Dauthuille-Partnership and project Financing Director at SUEZ

Naše inovační politika využívá síť prestižních externích partnerů z různých odvětví

Pascal Dauthuille-ředitel pro financování partnerství a projektů ve společnosti SUEZ

Posilování inovací s pomocí našich partnerů

V neustále se měnícím světě jsou inovace nezbytné a jsou zdrojem konkurenční výhody. Jsme přesvědčeni, že inovace musí být založeny na síti externích partnerství s různými aktéry. Tato partnerství znásobují úsilí naší společnosti v oblasti výzkumu a vývoje, přičemž spolupráce s některými nejlepšími výzkumnými týmy na světě přináší společnosti prospěch. Chceme usnadňovat sdílení výsledků a výměnu zkušeností mezi výzkumnými pracovníky a odborníky, a poskytovat inovativní nabídky a služby, které uspokojí budoucí potřeby našich zákazníků.

Jsme součástí sítě prestižních partnerů

Společnost SUEZ využívá rozmanitou skupinu partnerů z různých odvětví:

  • Veřejné, vědecké a technické organizace, jako jsou univerzita v Bordeaux (Francie), univerzita v Barceloně (Španělsko), IRSTEA (Francie), CNRS (Francie), Univerzita Tsinghua (Peking, Čína), Technologický institut v Harbin (Čína), univerzita ve Valparaisu (Chile) atd.
  • Sítě excelence a inovací, jako je centrum excelence Axelera (chemie životního prostředí), Advancity (udržitelné města a mobilita) a DREAM (udržitelné vodní zdroje, obnovitelné zdroje a přírodní ekosystémy), klastr Hydréos (kvalita kontinentální vody) Středomořské centrum (Mediterranean Sea Centre, námořní a pobřežní hospodářství) a klastr IAR (Průmysl a zemědělské zdroje) ve Francii.
  • Evropské sítě a platformy pro spolupráci: Technologická platforma pro zásobování vodou a asanaci vod (Water Supply and Sanitation Technology Platform), Znalostní a inovační komunita pro klimatické změny (KIC climate), Evropský inovační a technologický institut pro suroviny (EIT Raw Materials), SPIRE (platforma evropských technologických odvětví).
  • A mezinárodní síť: Globální koalice pro výzkum vody (Global Water Research Coalition / GWRC).