Naše výzkumná a odborná střediska

Loïc Voisin-Group Director-Innovation-Marketing-Industrial Performance-SUEZ

Díky své celosvětové síti výzkumných a odborných center přináší společnost SUEZ vyspělé technické a vědecké know-how v oblasti vodárenství a nakládání s odpady, které dokáže řešit nové problémy, jimž čelí naši zákazníci.

Loïc Voisin-senior viceprezident Skupiny pro inovace, marketing a podnikovou výkonnost

Šest center kompetence pracujících na inovativním řízení zdrojů

Společnost SUEZ využívá svou mezinárodní síť výzkumných a odborných center, aby zajistila snadný přístup ke zdrojům a vysoce výkonným a inovativním službám.

Naše centra se nacházejí v Barceloně, Bordeaux, New Yorku, Paříži, Šanghaji a Singapuru.
Data bez bývalého GE Water & Process Technologies
Oblasti naší odbornosti

Zachování a opětovné využití zdrojů

Zabýváme se celou řadou problémů v oblasti řízení zdrojů, a to díky naší skupině, kterou tvoří téměř 400 výzkumníků a odborníků. Tato síť vyvíjí nová řešení a testovací technologie pro naše provozní subjekty a zákazníky.

V Evropě

CIRSEE – Paříž (Francie)

Mezinárodní výzkumné centrum pro vodu a životní prostředí (International Water and Environmental Research Centre / CIRSEE) se sídlem v Paříži se specializuje na výrobu pitné vody, distribuční sítě vody, úpravu a opětovné využití odpadních vod, recyklaci odpadu, řízení zdravotních a environmentálních rizik, jakož i na analýzu dat.
120
výzkumníků, inženýrů a odborníků
80
partnerů ve Francii i v zahraničí
10
technologických platforem

Le LyRE- Bordeaux (Francie)

Cílem výzkumného centra Le Lyre společnosti SUEZ, které sídlí v Bordeaux, jsou inovace v oblasti kvantitativního a kvalitativního řízení vodního hospodářství, a to se zaměřením na omezení dopadu velkých měst na životní prostředí.
30
spolupracovníků
+ 100
externích spolupracovníků
28
probíhajících výzkumných projektů

CETaqua – Barcelona (Španělsko)

Technologické vodohospodářské centrum CETaqua v Barceloně podporuje a rozvíjí společné výzkumné projekty v oblasti řízení celého oběhu vody, a to na základě propojení národních vědeckých partnerů, Katalánské polytechnické univerzity (Polytechnic University of Catalonia / UPC) a Španělské národní rady pro výzkum (Spanish National Research Council / CSIC). Jeho nabídku odborných znalostí doplňují schopnosti v oblasti adaptace infrastruktur na změny klimatu a v oblasti ekonomických aspektů vodního hospodářství.
94
odborníků a inženýrů
3
technologická centra
122
probíhajících výzkumných projektů

V Americe

SUEZ WERCs – New York (USA)

SUEZ WERCs je naše znalostní centrum se sídlem v New Yorku (USA); jeho posláním je testovat úpravy vod pro městské i průmyslové zákazníky.

V Asii

SWRc – Šanghaj (Čína)

SWRc (Centrum pro výzkum vody v Šanghaji), centrum kompetence společnosti SUEZ se sídlem v Šanghajském chemickém průmyslovém parku (Shanghai Chemical Industry Park / SCIP), se zaměřuje na výzkum a vývoj inovativních řešení pro zpracování odpadních vod produkovaných petrochemickým průmyslem.

Singapurské výzkumné centrum – Singapur

Singapurské výzkumné centrum společnosti SUEZ se specializuje na implementaci inovativních řešení pro hospodaření s městskými vodami (automatické odečty měřidel, řízení déšťových vod) a opětovné využití odpadních vod.